Pan Jotka napisał(a):

Po pierwsze ja nie pisałem "oskarżony" . Napisąłem "zamieszany", co potwierdził a prokuratura śedztwem i przedstawieniem mu zarzutów.
Po drugie skazany prawomocnym wyrokiem i tryb zaoczny nie am tutaj znaczenia. Jego sprawa czemu sie nie pojawił na rozprawie.Po trzecie podkreśliłem PRANIE BRUDNYCH PIENIEDZY celowo. Bo jeżeli nimi zapłacił za Wisłę...To za kilka lat marny nasz los jak nas potraktują jako rzecz nabyta za pieniądze z nielegalnych źródeł.
Jesteśmy w dupie. Czarnej.
|
Tylko jemu zadnych zarzutow jeszcze nie przedstawiono. Prokuratura zbiera dowody.
Co do wyroku za swiadectwo, to nie musial byc nawet wzywany. Dostal wyrok i moze go skarzyc.