Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 09.08.2016, 09:31
whitestar1990 napisał(a):Wyświetl post
Źle mnie zrozumiałeś. Moim zdaniem dzieje się bardzo dużo dobrego w tle i tego nikt nie wyśledzi.
A przepraszam, nie doczytalem dokladnie.