nesta napisał(a):

Maly update odnośnie Janexa89- mam jeszcze info od niego, że gwarancje bankowe są
wystawione na 4 poważne podmioty gospodarcze (ale to chyba jasne, ze nie są na JM skoro on wiele chyba nie ma). Jedna z nich jest ta osoba, o której wspominałem wczoraj.
Na to wskazywałoby tez ostatnie zdanie tego wywiadu.
Natomiast nie mam pojęcia i sam sie zastanawiam jak to wyglada z biznesowego pkt. widzenia. Czy dostali zielone światło na zasadzie - ok bierzemy klub, ale my sie w to nie mieszamy, dostaniecie tyle ile wystarczy na normalne funkcjonowanie, żadnych dużych pieniędzy nie wpompujemy, macie panowie JM i MC go rozwijać. A jesli przyjdą sukcesy to śmietanka będzie dla nas. Czy jeszcze jakoś inaczej.
stanowski zasugerował publicznie to samo na TT, ze ktos użyczył im gwarancji bankowych. I ze juz zlecił śledztwo odpowiednim dziennikarzom o co chodzi i czeka na efekty.
|
Co to za tajemnicza osoba, bo w tym gąszczu spekulacji, domniemań i insynuacji nie wyłapałem....
i jeszcze artykuł z DP
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...nika,10496095/