Pero napisał(a):

Żal mi Ciebie. O ile wyłudzenie VAT mogę tłumaczyć chęcią zysku i nie zapadł wyrok o tyle posługiwanie się sfałszowanym świadectwem to OSZUSTWO (udowodnione prawomocnym wyrokiem). Koleś nie miał 15 lat jak to zrobił. Wykonał to z pełnym wyrachowaniem!!
Piszesz że dla Wisły to bardzo źle. No pewnie że źle. Jak dla mnie kupiła nas osoba wątpliwej reputacji. Przeszło mi nawet przez głowę jak wyglądały te jego listy intencyjne i gwarancje bankowe.
|
Jakoś sam siebie nie żałuje.
Rzucę jak połowa w niego kamieniem a co to zmieni dla Wisły? Trzeba się zastanowić jak z tej sytuacji wyjść. Na dzień dzisiejszy jest właścicielem spółki S.A.
Co proponujecie? Im mocniej w niego będą walić to odda klub komuś fajnemu i będzie super?
