Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2016, 21:50
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
JM obraża miliony uczciwych Polaków mówiąc, że każdy ma coś za uszami...
Wolę zaczynać od IV ligi z TSem, niż aby właścicielem ukochanej Wisły był pospolity oszust i gołodupiec cwaniaczek...
Stary, zwykle nie zgadzam się z twoimi postami kompletnie, ale tu sedno.

Widzę, że wielu użytkownikom imponuje ten (nie bójmy się rzucać epitetami) pajac JM.
Z poważanego klubu zrobił totalne pośmiewisko. Wielu neutralnych kibiców mogłoby by mieć wciąż sentyment do dawnej Wisły. Klubu najpopularniejszego w Polsce (a z pewnością z najmniej nienawidzonego ).
Ostatnie ~2 tygodnie totalnie zaćmiewają ten widok i zaprzepaszczają jakiekolwiek szanse.

Ostatni gasi światło