Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1469
Stary 08.08.2016, 21:45
Nie rozumiem jak można jeszcze gościa bronić. Co niektórzy liczą że jak przyjdzie Stilic czy inny gwiazdor to będzie super a to że nasz wspaniały właściciel jest zwykłym oszustem i niszczy reputacje klubu nie ma znaczenia. Media znalazły sensacje i tematu nie odpuszczą ale to akurat bardzo dobrze