|
Nie rozumiem jak można jeszcze gościa bronić. Co niektórzy liczą że jak przyjdzie Stilic czy inny gwiazdor to będzie super a to że nasz wspaniały właściciel jest zwykłym oszustem i niszczy reputacje klubu nie ma znaczenia. Media znalazły sensacje i tematu nie odpuszczą ale to akurat bardzo dobrze
|