|
Panowie co chodzi z tym, że niektórzy z Was węszą spisek warszawki? Czy to weszło podrobiło mu świadectwo? Czy Stano postarał się w jego imieniu o zwrot VAT? Panowie on sam wyszedł na świecznik i musiał się z tym liczyć.
Gdyby wyszło że Leśny, Rutkowski lub Filipiak posługiwał się sfałszowanym świadectwem to na tym forum byłoby z 50 stron szydery. Może nawet byłby osobny temat.
Mnie niestety wybryki JM nie śmieszą bo dotyczą mojego klubu (w sensie przy każdym newsie z jego osobą pojawia się słowo Wisła). Ale daleki jestem od jakiś teorii spiskowym. Wiem, że z innych klubów bym się śmiał w podobnej sytuacji, a nie współczuł. No nic trzeba wziąć tą szyderę na klatę. Niestety boję się że jutro kolejny trup wyskoczy z szafy...
|