|
Jutro wywiad z JM w krakowskiej wyborczej. Klemba pisze, ze dużo nowych optymistycznych wiadomości.
@AKlemba: I żeby nie było tak negatywnie: spinamy się, by Wisła powróciła do sukcesów. Mamy ludzi, którzy nas wspierają i będą wspierać
Tez słyszałem wersje o której tam dyskutuje Smokowski na TT, ale to jest totalny absurd, bo po co by im była Korona. Jesli myśle o dobrych osobach.
Co do Janexa napisałem tyle ile wiem. To nazwisko słyszałem tez z innego źrodła.
Natomiast bardziej to widzę jako jakiś układ sponsorski, finansujący i wspierający projekt niż jedną osobę, która za
slupa wybrała JM
|