Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 08.08.2016, 19:58
Jutro wywiad z JM w krakowskiej wyborczej. Klemba pisze, ze dużo nowych optymistycznych wiadomości.

@AKlemba: I żeby nie było tak negatywnie: spinamy się, by Wisła powróciła do sukcesów. Mamy ludzi, którzy nas wspierają i będą wspierać

Tez słyszałem wersje o której tam dyskutuje Smokowski na TT, ale to jest totalny absurd, bo po co by im była Korona. Jesli myśle o dobrych osobach.
Co do Janexa napisałem tyle ile wiem. To nazwisko słyszałem tez z innego źrodła.

Natomiast bardziej to widzę jako jakiś układ sponsorski, finansujący i wspierający projekt niż jedną osobę, która za
slupa wybrała JM