|
super. dziękujmy mu - wielce wielebnemu M., że postanowił iść na studia. kij z tym, że obecnie nawet największy głąb ma maturę, ale co tam. ten chciał zrobić wszystko awansem. Brak mi słów, jak niektórzy bronią tego typa. Sprzedaż takiemu gościowi klubu to powinien być kryminał. A już zwłaszcza wobec rzekomej miłości Cupiała wobec Wisły.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|