Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 08.08.2016, 19:07
ludzie.
Stanowski zaczynał w Naszej Legii.

czy coś jeszcze trzeba dodawać? To były czasy w których w takich gazetach/zinach itd pracowali fanatycy.
a nie przyszli adepci ktorzy staż odbębniają.
masz drugiego - olkiewicz jest za ŁKS i sie z tym nie kryje (za co szacunek)
Ćwiakała odszedł - a ten był akurat bezstronny, bardziej dla Wisły niz przeciwko.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno