Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1434
Stary 08.08.2016, 19:05
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam czasy jak się po gorszej stronie błoń cały czas płakano jak to wszystko w tej polskiej lidze ustawione pod Wisłe. Układy, w końcu klub ubecki, macki mieliśmy podobno wszędzie. Sędziowie, nie sędziowie, PZPN, prasa, wszystko po naszej stronie.

Pamiętam ile było śmiechu z tych parchatych historii.

Teraz niektórzy z tego co widzę, stali się takimi szukającymi spisku parchami.

Boniek, stary widzewiak podobno też robi wszystko pod Legię. Szkoda gadać.

Dundalk to też spisek?

Wejdź na Weszło - kibicują L i się z tym nie kryją - i poczytaj "niewydrukowaną tabelę". I nawet im wychodzi, że sędziowie się na niekorzyść Wisły.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu