mr_kwolf napisał(a):

Pamiętam czasy jak się po gorszej stronie błoń cały czas płakano jak to wszystko w tej polskiej lidze ustawione pod Wisłe. Układy, w końcu klub ubecki, macki mieliśmy podobno wszędzie. Sędziowie, nie sędziowie, PZPN, prasa, wszystko po naszej stronie.
Pamiętam ile było śmiechu z tych parchatych historii.
Teraz niektórzy z tego co widzę, stali się takimi szukającymi spisku parchami.
Boniek, stary widzewiak podobno też robi wszystko pod Legię. Szkoda gadać.
Dundalk to też spisek?
|
Wejdź na Weszło - kibicują L i się z tym nie kryją - i poczytaj "niewydrukowaną tabelę". I nawet im wychodzi, że sędziowie się na niekorzyść Wisły.