Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1427
Stary 08.08.2016, 18:34
Cytat:
Pogadałem sobie trochę na privie z janexem89 na TT. Dla niezorientowanych - to jeden z pewniejszych informatorów na TT natomiast nie znam go osobiście.
I ręki sobie za jego słowa uciąć na pewno nie dam

On tego publicznie nie napisze, ale wskazał osobę za JM. Nie jest to JW. Tak czy inaczej jesli to prawda to i Korona jeszcze zapłacze i inne kluby bedą nam zazdrościć. Napisał ze będzie dobrze. W czw 1-2 transfery na konferencji.

Ale zaznaczam - nie znam typa. Śledzę go jedynie od dłuższego czasu na TT i ma duża sprawdzalność. Dziele sie tym co napisał a czy tak będzie czy nie - czas pokaże.
Ja także go obserwuję, pamiętam jak przewidział zakup Wisły Kraków przez ludzi, których reprezentuje Citko. Wówczas ludzie śmiali się z niego że to nierealne, że komuś takiemu Cupiał nie sprzeda klubu. On twierdził, że ma informacje z pierwszej ręki, że sprawa jest na ukończeniu. Miało to miejsce około 3-4 tygodnie przed finalizacją rozmów.
Teraz twierdzi, że Wisła będzie bogatsza, klub powinien się rozwijać i pozyskiwać nowych sponsorów, model zbliżony do Legii, dobry marketing, długoterminowa strategia itp. Gwarancje nie pochodzą ponoć od Meresińskiego, ale od inwestorów którzy zadeklarowali udział w tym projekcie. Musimy poczekać, ale ten gość rzeczywiście ma dużą wiarygodność.