fazior napisał(a):

|
Ty chyba zyjes na jakiejś innej planecie, mało który biznesmen ma czyste sumienie,[...] i doszlem do takiego spostrzezenia, ze czym biednieszy człowiek tym bardziej uczciwszy.
|
Żyję na tej samej planecie co Ty. Z tym, że być może, mamy inne wartości czy priorytety w życiu albo inny obraz Świata.
Sam prowadzę biznes. Nie tylko w Polsce ale i za Oceanem, tak, że ... rozmawiasz z praktykiem.
Z Twoim spostrzeżeniem jestem w stanie się zgodzić - generalizując (bo w szczegółach, wszystko zależy od wartości, którymi się kieruje konkretna osoba. Niezależnie od stanu posiadania).