nesta napisał(a):

Pogadałem sobie trochę na privie z janexem89 na TT. Dla niezorientowanych - to jeden z pewniejszych informatorów na TT natomiast nie znam go osobiście.
I ręki sobie za jego słowa uciąć na pewno nie dam 
On tego publicznie nie napisze, ale wskazał osobę za JM. Nie jest to JW. Tak czy inaczej jesli to prawda to i Korona jeszcze zapłacze i inne kluby bedą nam zazdrościć. Napisał ze będzie dobrze. W czw 1-2 transfery na konferencji.
Ale zaznaczam - nie znam typa. Śledzę go jedynie od dłuższego czasu na TT i ma duża sprawdzalność. Dziele sie tym co napisał a czy tak będzie czy nie - czas pokaże.
|
Naprawdę? Podaj mi jeden, jeden powód po co komuś, po kim zapłacze Korona i pół kraju nasze nowe kierownictwo? Masz miliony, kupujesz klub, z jakiegoś powodu się ukrywasz. Potrzebujesz do prowadzenia klubu od strony formalnej człowieka z głową na karku, skutecznego, energicznego i uczciwego, a od strony sportowej - człowieka z doświadczeniem, któremu sprawdzi się każdy transfer, wie, jak poukładać akademię i pierwszą i drugą drużynę, bo robił to latami z sukcesami. Kogo wybierasz?