Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 08.08.2016, 17:49
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Kwaśniewski w kampanii wyborczej wcisnął kit, że ma wykształcenie wyższe i nie było takiego zamieszania jak tu...

http://www.money.pl/gospodarka/polit...,0,237820.html
Byl rozpierdziel konkretny.
A po drugie to polityk to oni klamai zawodowo

Jakos dziwne, ze co sie okazuje ze wlasciel Wisly ma brudne coraz bardziej lapy to niektorzy bronia go: "a u tamtych bylo gorzej". Co pare dni cios w wizerunek klubu.

Wscicie to jak on sfalszowal mature to mozna wierzyc w jakies oswiadczenia tego pana?