No, to teraz mogę spokojnie napisać, że miałem racje. Szkoda tylko, że dla Wisełki to się źle skończy.
wolfy napisał(a):

Pełna zgoda. Ale obawiam się, że nasz nowy właściciel niektórym imponuje.
"Jak wyłudzał VAT to jest równy gość i ma łeb na karku" czy coś w tym stylu. Nie sztuka wyłudzić, sztuka nie dać się złapać.
|
O to to! I jeszcze spisek Warszawy-Poznania-Cracovii-dziennikarzy-PZPN-lewaków.
yarow napisał(a):

|
pan Meresiński, twierdził publicznie (jego słowa lub reprezentanta) i bardzo stanowczo, żeby nie powiedzieć, pyskato, że nigdy nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Okazuje się, że był skazany prawomocnym wyrokiem sądu.
|
Tak samo, jak w oświadczeniu klubu stało jasno: współwłaściciele JM i MC, a w wywiadzie dla GW MC się zarzekał, że wyłącznym właścicielem jest JM.