Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 08.08.2016, 17:32
No, to teraz mogę spokojnie napisać, że miałem racje. Szkoda tylko, że dla Wisełki to się źle skończy.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pełna zgoda. Ale obawiam się, że nasz nowy właściciel niektórym imponuje.

"Jak wyłudzał VAT to jest równy gość i ma łeb na karku" czy coś w tym stylu. Nie sztuka wyłudzić, sztuka nie dać się złapać.
O to to! I jeszcze spisek Warszawy-Poznania-Cracovii-dziennikarzy-PZPN-lewaków.

yarow napisał(a):Wyświetl post
pan Meresiński, twierdził publicznie (jego słowa lub reprezentanta) i bardzo stanowczo, żeby nie powiedzieć, pyskato, że nigdy nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Okazuje się, że był skazany prawomocnym wyrokiem sądu.
Tak samo, jak w oświadczeniu klubu stało jasno: współwłaściciele JM i MC, a w wywiadzie dla GW MC się zarzekał, że wyłącznym właścicielem jest JM.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.