Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1404
Stary 08.08.2016, 16:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pełna zgoda. Ale obawiam się, że nasz nowy właściciel niektórym imponuje.

"Jak wyłudzał VAT to jest równy gość i ma łeb na karku" czy coś w tym stylu. Nie sztuka wyłudzić, sztuka nie dać się złapać.
No w porzadku wiem, ze niektorym moze imponowac tyle, ze JM nie zostal wlascicielem komisu samochodowego pod Radomiem i nie kreci licznikow w Passatach. Jest wlascicielem Wisly i powinien reprezentowac soba wartosci pasujace do historii i tradycji klubu.
Gosc, ktory nie jest w stanie zdac matury i musi oszukiwac nawet w tak banalnym aspekcie jak rekrutacja na studia administracyjne w ....a Czestochowie nie wydaje mi sie byc godnym aby prowadzic Wisle.

I dobrze, ze Weszlo z niego szydzi - sam bym tego lepiej nie zrobil.