wolfy napisał(a):

Pełna zgoda. Ale obawiam się, że nasz nowy właściciel niektórym imponuje.
"Jak wyłudzał VAT to jest równy gość i ma łeb na karku" czy coś w tym stylu. Nie sztuka wyłudzić, sztuka nie dać się złapać.
|
No w porzadku wiem, ze niektorym moze imponowac tyle, ze JM nie zostal wlascicielem komisu samochodowego pod Radomiem i nie kreci licznikow w Passatach. Jest wlascicielem Wisly i powinien reprezentowac soba wartosci pasujace do historii i tradycji klubu.
Gosc, ktory nie jest w stanie zdac matury i musi oszukiwac nawet w tak banalnym aspekcie jak rekrutacja na studia administracyjne w ....a Czestochowie nie wydaje mi sie byc godnym aby prowadzic Wisle.
I dobrze, ze Weszlo z niego szydzi - sam bym tego lepiej nie zrobil.