Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 08.08.2016, 16:52
fazior napisał(a):Wyświetl post
Ludzie wyluzujcie trochę, koralik tez ma wyrok trzy lata zakazu wykonywania zawodu i jakos o tym tak nie trabia media i nie dochodzą za co.
Zdaje się, że nie rozumiesz w czym jest sedno.


Starałem się wypośrodkować. I zdaje się, że wypowiadałem się w sposób stonowany.


Dzisiaj, nastąpił przechył czary.

Ponieważ:
pan Meresiński, twierdził publicznie (jego słowa lub reprezentanta) i bardzo stanowczo, żeby nie powiedzieć, pyskato, że nigdy nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Okazuje się, że był skazany prawomocnym wyrokiem sądu.

Od momentu ujawnienia tej ostatniej informacji uznaję, że to jest wizerunkowy koniec pana Meresińskiego (nie tylko dlatego, że był skazany ale przede wszystkim dlatego, że kłamie w żywe oczy).
Przy czym, pan gimnazjalista Meresiński, ciągnie za sobą cały pozytywny dorobek piłkarski i wizerunkowy Wisły Kraków. Ciągnie w dół. Jest on od dzisiaj, faktycznym balastem dla Wisły Kraków oraz
grabarzem tej Marki.

Wierzę, że będą pieniądze, transfery. Te, które są w tym momencie już zaklepane. Później, żadna poważna firma nie będzie chciała mieć wiele styczności ze środowiskiem, z którego roznosi się fetor.

MOCODAWCOM, bardzo poważnie radzę natychmiast zmienić słupa,
albo zabawki.

---------------------

Edit:
zapadł wyrok nakazowy. Jeśli natomiast nie było zaskarżenia a pewnie nie było, to się uprawomocnił.
Powód: "Literówka".
Ostatnio edytowane przez yarow : 08.08.2016 o godz. 17:03.