Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1396
Stary 08.08.2016, 16:38
As napisał(a):Wyświetl post
Tak miedzy bogiem a prawda to chlopaki z Weszlo i innych portali robia nam mega przysluge punktujac tego cwaniaka. Zamiast wyzywac Stanowskiego na twitterze czy fejsbuku zastanowcie sie czy to jest dobre dla Wisly zeby taki typek byl tu wlascicielem.
Jesli gosc jest lewy - a wiele na to wskazuje - to dobrze, ze te sprawy wychodza na wierzch na samym poczatku.
Pełna zgoda. Ale obawiam się, że nasz nowy właściciel niektórym imponuje.

"Jak wyłudzał VAT to jest równy gość i ma łeb na karku" czy coś w tym stylu. Nie sztuka wyłudzić, sztuka nie dać się złapać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!