Wisl napisał(a):

Mam lepszy:
Klemba TT napisał(a):
|
Zastanawiające jedno zdanie od prokuratora. - Nie skarżyliśmy wysokości kary, bo była adekwatna do jego [Meresińskiego] sytuacji majątkowej
|
Jak bym wiedział, że tak można to bym olał wakacje na Gran Canarii i kupił Wisłę. Mam maturę.
Ale nie, ja miałem Cupiała za poważnego człowieka, "nie będę się ośmieszał" - myślałem. No i jesteśmy w dupie...