0 22 napisał(a):

1. Raczej trąbią skoro o tym wiesz.
2. Porównujesz orzeczenie samorządu zawodowego do wyroku sądu RP? Tam masz delikt etyczny, a tu kryminał.
|
No fakt napisali tylko tyle i az tyle, ze zsotal skazany, ale już nie dochodzili dlaczego. Co zrobil, czy oszukal klienta, czy się pomyli czy ki ..... Skoro samorząd zawodowy go skazal, to co nie jest to wyrok ( zakaz wykonyania zawodu ), szczególnie wobec prawnika ? Za nic go skazali ? Może mu ratowali dupsko, żeby nie poszlo dalej ? I napisze tu jasno, nie bronie JM, ale warto tez trochę zluzować, bo dziennikaze lubia czasami podrasować swe artykoly, żeby mialy lepszy wydzwiek i czytalnosc.