Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 08.08.2016, 16:09
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Kwaśniewski w kampanii wyborczej wcisnął kit, że ma wykształcenie wyższe i nie było takiego zamieszania jak tu...

http://www.money.pl/gospodarka/polit...,0,237820.html
Dlaczego uwazasz, ze nasladowanie zlych wzorcow jest OK? To, ze Kwasniewski tak zrobil wcale nie znaczy, ze porzadni ludzie powinni go nasladowac.