pete29 napisał(a):

Nikt za tym nie stoi.
Szukacie u faceta , który podrobił giertychową maturę jakiś wysublimowanych koncepcji.
A rozliczenie jest proste
zapłacił - 1 milion
wyciągnąć z klubu można znacznie więcej
i tyle
|
Zapłacił 1 mln za klub zadłużony na 16 mln, żeby zarobić. Odważnie.