Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2016, 14:19
pete29 napisał(a):Wyświetl post
Nikt za tym nie stoi.

Szukacie u faceta , który podrobił giertychową maturę jakiś wysublimowanych koncepcji.

A rozliczenie jest proste

zapłacił - 1 milion

wyciągnąć z klubu można znacznie więcej



i tyle
Zapłacił 1 mln za klub zadłużony na 16 mln, żeby zarobić. Odważnie.