fazior napisał(a):

|
Ludzie wyluzujcie trochę, koralik tez ma wyrok trzy lata zakazu wykonywania zawodu i jakos o tym tak nie trabia media i nie dochodzą za co.
|
1. Raczej trąbią skoro o tym wiesz.
2. Porównujesz orzeczenie samorządu zawodowego do wyroku sądu RP?

Tam masz delikt etyczny, a tu kryminał.