Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1316
Stary 08.08.2016, 13:54
Mat1977 napisał(a):Wyświetl post
...kazdy powazny klient zadal zewnetrznego audytu ,zeby wiedziec ile na naprawde jest dlugo wewnetrznego, i tu byl chyba najwiekszy problem... wiec pewnie jest troche trupow w szafkach Wisly
Dokładnie o to chodzi.

Nikt nie zadawał pytań , wszelkie ( nieściagalne długi wobec TF umorzone - co pozwala Cupiałowi chodzic w glorii wielkiego dobroczyńcy , który na koniec podarował Wiśle 60 , 80 czy 120 mln długu )

A za wszystkie trupy w szafie odpowiada nowy zarząd i nowy właściciel.

Niestety jeżeli Wisła pozostanie własnością Meresińskiego czeka ją identyczny koniec jak Polonię Irka Króla