Mat1977 napisał(a):

|
...kazdy powazny klient zadal zewnetrznego audytu ,zeby wiedziec ile na naprawde jest dlugo wewnetrznego, i tu byl chyba najwiekszy problem... wiec pewnie jest troche trupow w szafkach Wisly
|
Dokładnie o to chodzi.
Nikt nie zadawał pytań , wszelkie ( nieściagalne długi wobec TF umorzone - co pozwala Cupiałowi chodzic w glorii wielkiego dobroczyńcy , który na koniec podarował Wiśle 60 , 80 czy 120 mln długu )
A za wszystkie trupy w szafie odpowiada nowy zarząd i nowy właściciel.
Niestety jeżeli Wisła pozostanie własnością Meresińskiego czeka ją identyczny koniec jak Polonię Irka Króla