nesta napisał(a):

Też teraz znowu przychylam się do teorii o słupie...
Tylko kto by sobie wybrał za słupa taką osobę? A może świadomie wiedział, że skupi na sobie całość mediów?
Bo rany boskie, jestem w stanie zgodzić się, że TF machnęła ręką, Cupiał był zdesperowany, wszystko.. Ale jak prokurator mówi o grzywnie dostosowanej do sytuacji finansowej 1000zł to jakkolwiek Cupiał mega chciał już to sprzedaż to JM musiał pokazać jakąkolwiek wiarygodność finansową Jakąkolwiek, minimalną. Bo to już nie chodzi czy miał w dupie Wisłe czy nie, ale o to czy zobaczysz swoją kasę za sprzedany klub.
A na poukrywaną kasę na załóżmy Kajmanach nikt mu wiarygodnych gwarancji bankowych nie wystawi.
Coś tu ....a jebnie myślę pytanie w którą stronę.
edit.
@Pero,
no o tym właśnie pisze.. że coś tu mega nie gra coraz bardziej.
|
Ale na słupa kogoś kto owszem przykuwa uwagę wszystkich, ale w taki sposób, że kompromituje nie tylko siebie, ale co za tym idzie jako właściciel (?) także nasz klub?
Natomiast masz prawdę z tym, że coś tu śmierdzi i to bardzo mocno. Po pierwsze, jeśli Meresiński ma odrobinę mózgu to musiał wiedzieć, że media się na niego rzucą, biorąc pod uwagę całą otoczkę tego jak się to przejęcie odbyło i że nie stał się właścicielem LZS Chrząstawa tylko Wisły Kraków. Dwa. Jakie gwarancje bankowe mógł przedstawić człowiek nad którym wisi takie postępowanie? To wszystko wygląda kuriozalnie...