Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 08.08.2016, 13:48
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Moze wiec byc tak, ze nas dobrodziej Boguś spuścił w kiblu.
... albo będzie finansował klub poprzez JM i MC, ale już z prywatnych pieniędzy umieszczonych na kajmańskich kontach.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 08.08.2016 o godz. 13:50.