nesta napisał(a):

|
Do jawnej sytuacji.. Pytanie co, ile i gdzie ma poukrywane.
|
Przecież sprzedaż udziałów musi odbyć się poprzez zgłoszenie w Wydziale Gospodarczym Sądu. Podatki i opłaty skarbowe od tego idą. Nie mieszał by w to wszystko lewej kasy. Chyba że jest głupszy niż myślimy. Wniosek jest chyba taki że ta matura mogła być droższa niż Wisła.