Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 08.08.2016, 13:26
nesta napisał(a):Wyświetl post
Do jawnej sytuacji.. Pytanie co, ile i gdzie ma poukrywane.
Przecież sprzedaż udziałów musi odbyć się poprzez zgłoszenie w Wydziale Gospodarczym Sądu. Podatki i opłaty skarbowe od tego idą. Nie mieszał by w to wszystko lewej kasy. Chyba że jest głupszy niż myślimy. Wniosek jest chyba taki że ta matura mogła być droższa niż Wisła.