a tutaj jest podsumowanie
http://weszlo.com/2016/08/08/jak-co-...zalosci-wisly/
i to nie jest wina weszlo tylko przykro mi to pisac pana Boguslawa Cupiala...rozumiem ze musial sprzedac ale ....
pisalem ze negocjacje wychodzi na to trwaly 5 dni i pewnie tylko JM kupil bo byl jedynym ktory nie zadal audytu przed zakupem... tak mi wyglada ta tajemica