Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1289
Stary 08.08.2016, 12:48
Trąbili, że ukończył Instytut Prawa i Administracji - tylko nie wiadomo na jakiej uczelni..... Pewnie informacja zaczerpnięta z fejsbuka albo z naszej - klasy...............
Natomiast w 2013 roku złożył papiery na administrację jednej z częstochowskich uczelni, czyli przy założeniu, że idzie mu jak po maśle w studiach to jest w okolicach obrony pracy licencjackiej. Temat pracy - "Jak przejąć klub w polskiej ekstraklasie nie dysponując wielkimi pieniędzmi" - praca prawie zaliczona....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!