Trąbili, że ukończył Instytut Prawa i Administracji - tylko nie wiadomo na jakiej uczelni..... Pewnie informacja zaczerpnięta z fejsbuka albo z naszej - klasy...............
Natomiast w 2013 roku złożył papiery na administrację jednej z częstochowskich uczelni, czyli przy założeniu, że idzie mu jak po maśle w studiach to jest w okolicach obrony pracy licencjackiej. Temat pracy - "Jak przejąć klub w polskiej ekstraklasie nie dysponując wielkimi pieniędzmi" - praca prawie zaliczona....
