filemon napisał(a):

|
Skoro jego lepszą nogą jest lewa, a na prawej mamy i Jovicia (tak, wiem, obecnie kontuzja), i Bartosza, to jaki sens ma wystawianie go na prawej stronie?
|
Też uważam, że Cywka na lewej obronie jest lepszy zarówno od Mójty jak i Pietrzaka...