Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 08.08.2016, 09:03
kibic87 napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś dziś Ligę+ Extra(z Arkiem Głowackim btw)?

Padło tam takie stwierdzenie, że Meresiński ma być vice-prezesem i wciąż trwają poszukiwania osoby która objęła by stanowisko prezesa. Tak całą tą sprawę przedstawił C+, wcześniej z taką teorią się nie spotkałem.
Akurat uważam że to duży plus. Pod warunkiem że szukaja kogoś z doświadczeniem biznesowym i z jakąś przeszłością w piłce (tak żeby wiedział jak pewne sprawy w polskiej piłce funkcjonują). Kogoś takiego jak Sawicki z PZPN czy nawet Gaszyński (tylko kogoś bardziej sprawnego i kreatywnego).

Ale jest też możliwość że i oni szukają słupa Na zasadzie podpisz nam tutaj ....