kibic87 napisał(a):

Oglądał ktoś dziś Ligę+ Extra(z Arkiem Głowackim btw)?
Padło tam takie stwierdzenie, że Meresiński ma być vice-prezesem i wciąż trwają poszukiwania osoby która objęła by stanowisko prezesa. Tak całą tą sprawę przedstawił C+, wcześniej z taką teorią się nie spotkałem.
|
Akurat uważam że to duży plus. Pod warunkiem że szukaja kogoś z doświadczeniem biznesowym i z jakąś przeszłością w piłce (tak żeby wiedział jak pewne sprawy w polskiej piłce funkcjonują). Kogoś takiego jak Sawicki z PZPN czy nawet Gaszyński (tylko kogoś bardziej sprawnego i kreatywnego).
Ale jest też możliwość że i oni szukają słupa

Na zasadzie podpisz nam tutaj ....