Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 07.08.2016, 22:41
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Akurat w ostatnich dwóch meczach, Cywka byłe jednym z nielicznych, grających na jakimś przyzwoitym poziomie... Co baaardzo źle o nas świadczy.
Ja odnoszę wrażenie, że on jest w ogóle mega powtarzalny. W każdym meczu gra na tym samym poziomie na każdej pozycji, na której wystawi go trener. On nawet wygląda jakby biegał w jednym tempie - ale trzeba mu oddać, że przez cały mecz. Co by się nie działo, on robi swoje na swoim poziomie. I tak, to nie jest nic dobrego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując