Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1228
Stary 07.08.2016, 22:24
Nikt chyba do tej pory nie zastanowł się nad jedną sprawą:
JM - osoba anonimowa - przejmuje Wisłę, jeden z najbardziej medialnych klubów w Polsce. Wie, że ma na karku wymiar sprawiedliwości. MUSI zdawać sobie sprawę, że jakiś dziennikarz dogrzebie się do jego przeszłości. Potrwa to tydzień krócej albo tydzień dłużej ale NA PEWNO wszyscy się o tym, dowiedzą. Efekt? Każda jego decyzja, każdy transfer a nawet zatrudnienie sprzątaczki będą tropione pod kątem ewentualnych przekrętów. Nie tylko przez dziennikarzy. Stałe kontrole skarbówki w klubie i wszystkich możliwych służb mamy pewne jak w banku. Juz Zbyszek Ziobro o to zadba. Przydałby mu się sukces medialny w postaci wykrycia przekrętów w takim klubie jak Wisła i wyprowadzenie JM w kajdankach przed obiektywami kamer. Tym bardziej, że sympatie PIS-u są po stronie Cracovii (wiadomo, nasza przeszłość co osoba Zdzicha we władzach tylko potwierdza).
To po co JM przejął Wisłę?
- Dla prania kasy? - nie wierzę. Bez szans.
- bo jest idiotą bez wyobrażni? Mało prawdopodobne
Jeszcze raz: JM musiał się spodziewać, że zostanie błyskawicznie ukrzyżowany bez wyroku za sprawy sprzed kilku lat a pomimo tego kupuje Wisłę. Why? Jakieś pomysły?