Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 07.08.2016, 21:38
nesta napisał(a):Wyświetl post
Chyba juz wszystko zostało powiedziane. Dajmy im pracować i czekajmy na konkrety.

Czy sie to komuś podoba czy nie, jedziemy na jednym wozku. Porażki Meresinskiego odbija sie na Wiśle, jego sukcesy tak samo. Więc polecam jednak trzymać za niego kciuki nawet osobom, które są mu nieprzychylne.
Amen .

Czekamy- kolejne dni cos czuje beda interesujace
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?