|
Oczywiście.
Ważne, abyśmy posiadali na terenie RP stację benzynową, bądź dystrybucję paliwa. Oprócz tego musimy mieć koncesję na obrót paliwami, musi być na osobie prawnej, bo inaczej słabo.
W skrócie...
..
kupujemy paliwo, ściągamy vat należny, sprzedajemy/przepuszczamy, nadal odciągamy...
i pas.
Co z tym Kubą?
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
|