Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19088
Stary 07.08.2016, 20:39
dajcie juz spokoj z ta leniwa primadonna - ktora gra jeden mecz genialny na kilka przechodzonych, wszystkie kluby sie przekonaly ze koles gra na udo - albo sie udo albo nie udo - w terazniejszej sytuacji klubu , czyli chlopkaow do bicia potrzebujemy ludzi charakternych , ktorzy beda gryzli trawe zeby ten klub utrzymac w extraklasie ........ pozdrawiam wierzacych w WALCZYMY O MISTRZOSTWO
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 07.08.2016 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując