Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 07.08.2016, 19:44
uher napisał(a):Wyświetl post
Ja .......ę, piaskownica..

Dalej tu panuje przekonanie, że piłkarz kocha klub. Nie jest tak.

Myślę, że Zibi lubi bardziej Wisłę, niż Mączyński..
Ooooooooo Panie. Za Zenka szacun w ....!!!
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 07.08.2016 o godz. 19:44.