Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 07.08.2016, 19:24
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam czasy jak się po gorszej stronie błoń cały czas płakano jak to wszystko w tej polskiej lidze ustawione pod Wisłe. Układy, w końcu klub ubecki, macki mieliśmy podobno wszędzie. Sędziowie, nie sędziowie, PZPN, prasa, wszystko po naszej stronie.

Pamiętam ile było śmiechu z tych parchatych historii.

Teraz niektórzy z tego co widzę, stali się takimi szukającymi spisku parchami.

Boniek, stary widzewiak podobno też robi wszystko pod Legię. Szkoda gadać.

Dundalk to też spisek?
1. Niewydrukowana tabela, faul, stały fragment gry z zagłębiem (brak 1 ósemki), tryptyk legijny - ślepy bramkowy, żiru ze spalonego, ten sezon niepodyktowany karny dla Jagi etc.

2. Wszystko w temacie:



I chvj mnie obchodzi ta "neutralność" i wspieranie mistrza w walce o LM. Amike wspierał w walce o LM?

Co to kurva za neutralność?

Szydera na całego ze scyzorów, zaczepki w stronę JMa, pokazywanie eLki? To jest neutralność?

Bronienie tych skorumpowanych czy w ogóle niesprawnych umysłowo, ślepych sędziów jak to miało w przypadku 13/04/2013 i meczu ze stołeczną ladacznicą.

3. Dundalk nie spisek, lecz wypadkowa zdobytych MP ślepych sędziów, pkt. do rankingu, umorzenia znacznej części długu przez ITI, poziomu życia w stolicy i zarobków, zbudowania klubu na mocnych fundamentach, akademie, baza treningowa, szkolenie młodzieży, skup najlepszych zawodników ligi. Dziękuję, dobranoc.
Anty PO-PiS!!!