mr_kwolf napisał(a):

Pamiętam czasy jak się po gorszej stronie błoń cały czas płakano jak to wszystko w tej polskiej lidze ustawione pod Wisłe. Układy, w końcu klub ubecki, macki mieliśmy podobno wszędzie. Sędziowie, nie sędziowie, PZPN, prasa, wszystko po naszej stronie.
Pamiętam ile było śmiechu z tych parchatych historii.
Teraz niektórzy z tego co widzę, stali się takimi szukającymi spisku parchami.
Boniek, stary widzewiak podobno też robi wszystko pod Legię. Szkoda gadać.
Dundalk to też spisek?
|
1. Niewydrukowana tabela, faul, stały fragment gry z zagłębiem (brak 1 ósemki), tryptyk legijny - ślepy bramkowy, żiru ze spalonego, ten sezon niepodyktowany karny dla Jagi etc.
2. Wszystko w temacie:
I chvj mnie obchodzi ta "neutralność" i wspieranie mistrza w walce o LM. Amike wspierał w walce o LM?
Co to kurva za neutralność?
Szydera na całego ze scyzorów, zaczepki w stronę JMa, pokazywanie eLki? To jest neutralność?
Bronienie tych skorumpowanych czy w ogóle niesprawnych umysłowo, ślepych sędziów jak to miało w przypadku 13/04/2013 i meczu ze stołeczną ladacznicą.
3. Dundalk nie spisek, lecz wypadkowa zdobytych MP ślepych sędziów, pkt. do rankingu, umorzenia znacznej części długu przez ITI, poziomu życia w stolicy i zarobków, zbudowania klubu na mocnych fundamentach, akademie, baza treningowa, szkolenie młodzieży, skup najlepszych zawodników ligi. Dziękuję, dobranoc.