Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
75156
07.08.2016, 19:02
Ivory1906
napisał(a):
Chcieliście powrotu Stilicia to macie
https://mobile.twitter.com/and_klemb...66906799857664
Ciekawe ile w tym prawdy i dlaczego podawali wcześniej ze kontrakt rozwiązany a tu jednak prawda inna. Druga sprawa to jednak nasz nowy właściciel nie jest taki biedny jak 99% użytkowników
myśli skoro potrafił wysłupać pare groszy na Jego kontrakt
Jak u nas zagra to się będziemy cieszyć, póki co to tylko internetowe igraszki.
arti