Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19083
Stary 07.08.2016, 18:54
Co do Stilica nasuwa mi sie jedna myśl - albo on naprawdę znacząco obniżył swoje oczekiwania co do wynagrodzenia albo naszego nowego właściciela naprawdę stać na niezły kontrakt dla konkretnego grajka (zakładając, że rzeczywiście dogadali się co do kontraktu).

Miejmy tylko nadzieję, że po ewentualnym transferze będzie mu się chciało i nie będzie gry na stojanowa.
Odpowiedz cytując