|
Co do Stilica nasuwa mi sie jedna myśl - albo on naprawdę znacząco obniżył swoje oczekiwania co do wynagrodzenia albo naszego nowego właściciela naprawdę stać na niezły kontrakt dla konkretnego grajka (zakładając, że rzeczywiście dogadali się co do kontraktu).
Miejmy tylko nadzieję, że po ewentualnym transferze będzie mu się chciało i nie będzie gry na stojanowa.
|