Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 07.08.2016, 18:42
Pamiętam czasy jak się po gorszej stronie błoń cały czas płakano jak to wszystko w tej polskiej lidze ustawione pod Wisłe. Układy, w końcu klub ubecki, macki mieliśmy podobno wszędzie. Sędziowie, nie sędziowie, PZPN, prasa, wszystko po naszej stronie.

Pamiętam ile było śmiechu z tych parchatych historii.

Teraz niektórzy z tego co widzę, stali się takimi szukającymi spisku parchami.

Boniek, stary widzewiak podobno też robi wszystko pod Legię. Szkoda gadać.

Dundalk to też spisek?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."