Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 07.08.2016, 18:37
Akurat zdania Bońka to w ogóle nie brałbym pod uwagę. To jest taki mądrala który lubi się popisywać co to on nie jest. Kiedyś pokazał już absolutny brak klasy przejmując reprezentację Polski. Przed objęciem stanowiska krytykował najgłośniej a po uciekł jak pospolity kundel z podkulonym ogonem. Co się tyczy właściciela sprawa mocno podejrzana i trzeba mu patrzeć na ręce. Wszystko jak do tej pory jest mało transparentne.Im szybciej odkryje karty tym lepiej dla niego i wszystkich. Jeżeli liczy na to, że coś uda mu się ukryć to się przeliczy.