|
Boniek sam powiedział kilka lat temu że najlepiej dla naszej piłki będzie jak legła wejdzie do LM. I jak widać, jak może to im pomaga przy pomocy sędziów. Cóż - polski warszawocentryzm w czystej postaci. Mam gdzieś Bońka. Przegiął pałe z tą wypowiedzią. I nie ważne jak jest z JM. Będzie wyrok, niech będzie pierwszy w walce z "patologią". Nie ma wyroku to niech zapewni chociaż obiektywne i uczciwe sędziowanie a nie rzuca gównem. Bo sędziowanie to leży i kwiczy. Tyle pomyłek co w czasach fryzjera... Gdyby nie wyczyn Nawałki to by gada już pogoniono.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|