Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 07.08.2016, 17:37
Odkąd Boniek został prezesem to wszystko jest ustawiane pod warwszafke czyli ległe. Nie ma chyba meczu z ostatnich 5-6 latach z 7egła co nie byłoby kontrowersji i oczywiście wszystkie na naszą niekorzyść. PP dziwne losowania dla 7, finały grają we własnym mieście. Dodatkowo sprawa cierzniaka. To tylko przykłady w stosunku do Wisły