|
Odkąd Boniek został prezesem to wszystko jest ustawiane pod warwszafke czyli ległe. Nie ma chyba meczu z ostatnich 5-6 latach z 7egła co nie byłoby kontrowersji i oczywiście wszystkie na naszą niekorzyść. PP dziwne losowania dla 7, finały grają we własnym mieście. Dodatkowo sprawa cierzniaka. To tylko przykłady w stosunku do Wisły
|