Chcieliście powrotu Stilicia to macie
https://mobile.twitter.com/and_klemb...66906799857664
Ciekawe ile w tym prawdy i dlaczego podawali wcześniej ze kontrakt rozwiązany a tu jednak prawda inna. Druga sprawa to jednak nasz nowy właściciel nie jest taki biedny jak 99% użytkowników myśli skoro potrafił wysłupać pare groszy na Jego kontrakt
