|
On ma raczej problem ze sobą, a nie z PR. Jak ktoś taki kupił klub piłkarski i to akurat nasz, to pytanie do Cupiała. W Kielcach zorientowano się porę. Facet zasiada w firmach krzakach, robi przewały(na fejsie oczywiście się chwali, że w życiu trzeba kombinować), jest trybikiem w zorganizowanej grupie przestępczej składającej się z kilkudziesięciu osób...
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 07.08.2016 o godz. 16:15.
|