Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 07.08.2016, 16:10
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ale jak ma to zrobic? Cofnac sie w czasie i nie robic lewych interesow
Facet jest oskarzony i tak wszedzie napisano co biorac pod uwage oswiadczenie adwokata jest prawda. Zadna konferencja tego nie zasloni.

Nadzieja jest taka ze wyrok prawomocny za 6-8 lat a do tego czasu duzo czasu
Jak mam się w ogóle odnieść do tego, co? Wymieniamy się rzeczowymi opiniami, czy piszemy sci-fi, jak Lem?

Nie jest OSKARŻONY, jest PODEJRZANY. To dwa różne stany.

Jeżeli byłby obrzydliwie bogatym krezusem, jak Berlusconi czy Abramovich, to mógłby mieć głęboko w dupie, co się o nim wypisuje, bo majątek i tak by był, ale w jego sytuacji jest odrobinę inaczej. A tutaj chodzi o dobro Wisły. Nie wiem, co powinien zrobić, ale milczenie, udawanie, że nic się nie stało i tylko co jakiś czas wyprowadzanie kontry na Twitterze jest chyba najgorszym wyjściem.

Dlatego - jak napisałem - czekam na konferencję.