Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1189
Stary 07.08.2016, 14:30
Litości, nikt nie dostanie po tyłku za twittowanie.

1. Meresiński boi się sądów... wiec nikogo nie będzie oskarżał. Zresztą nie sprawia wrażenia zbyt bystrej osoby.
2. Boniek, jeżeli 3 lata temu nie odważył się iść do sądu za artykuły o braciach Tarricone (bo nie wie co policja ma na tych taśmach) to jak teraz pójdzie ponownie do sądu? W naszym kraju jego afera nie obiła się echem. Ma zbyt dużo do stracenia.