Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1187
Stary 07.08.2016, 14:14
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
No właśnie o tym piszę, żebyś tego nie czytał to nie będą pisać. Sami się prosicie, żeby te głupoty pisali. Wejdzie Stanofski, zobaczy że 40 stron najebane (sam przyznał, że czyta forum Wisły) i napisze coś, co wy sami mu podsyłacie do napisania. .......icie tyle stron o gościu o którym w ogóle nie macie pojęcia. Co do Bońka, to na temat tego pajaca to nawet szkoda słów. Nie będę nic dodawał, życie dodało za mnie - jest rudy. Jedynie mam nadzieję, że ten człowiek jak najszybciej zakończy stanowisko na jakim się znalazł.
Pan Ryszard Niemiec na naszym forum?

Tak poważniej to chciałbym usłyszeć jakieś sensowne argumenty. Od razu mówię, że kolor włosów nim nie jest.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."