Kapsel napisał(a):

|
No właśnie o tym piszę, żebyś tego nie czytał to nie będą pisać. Sami się prosicie, żeby te głupoty pisali. Wejdzie Stanofski, zobaczy że 40 stron najebane (sam przyznał, że czyta forum Wisły) i napisze coś, co wy sami mu podsyłacie do napisania. .......icie tyle stron o gościu o którym w ogóle nie macie pojęcia. Co do Bońka, to na temat tego pajaca to nawet szkoda słów. Nie będę nic dodawał, życie dodało za mnie - jest rudy. Jedynie mam nadzieję, że ten człowiek jak najszybciej zakończy stanowisko na jakim się znalazł.
|
Pan Ryszard Niemiec na naszym forum?
Tak poważniej to chciałbym usłyszeć jakieś sensowne argumenty. Od razu mówię, że kolor włosów nim nie jest.